conti_htd8200050cxa
conti_htd8200050cxa_2
conti_htd8200050cxa
conti_htd8200050cxa_2
CONTI HTD 2000 8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8200050CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043311
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8200050CXA
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2000 mm