conti_htd32016
conti_htd32016_2
conti_htd32016
conti_htd32016_2
CONTI HTD 201 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD32016
 8,89 incl. BTW
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Aantal tanden: 67
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858052188
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32016
Lengte
201
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
201 mm