conti_htd32049cxp
conti_htd32049cxp_2
conti_htd32049cxp
conti_htd32049cxp_2
CONTI HTD 204 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD32049CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 204
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 204 mm
  • Aantal tanden: 68
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817047821
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32049CXP
Lengte
204
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
204 mm