conti_htd8210430cxp
conti_htd8210430cxp_2
conti_htd8210430cxp
conti_htd8210430cxp_2
CONTI HTD 2104 8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8210430CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2104
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 2104 mm
  • Aantal tanden: 263
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8210430CXP
Lengte
2104
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
2104 mm