conti_htd32406
conti_htd32406_2
conti_htd32406
conti_htd32406_2
CONTI HTD 240 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD32406
 9,33 incl. BTW
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 240
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 240 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817012782
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32406
Lengte
240
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
240 mm