conti_htd142450170cxp
conti_htd142450170cxp_2
conti_htd142450170cxp
conti_htd142450170cxp_2
CONTI HTD 2450 14M 170 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD142450170CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2450
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 2450 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD142450170CXP
Lengte
2450
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
2450 mm