conti_htd830450cxp
conti_htd830450cxp_2
conti_htd830450cxp
conti_htd830450cxp_2
CONTI HTD 304 8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD830450CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 304
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 304 mm
  • Aantal tanden: 38
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD830450CXP
Lengte
304
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
304 mm