conti_htd53509
conti_htd53509_2
conti_htd53509
conti_htd53509_2
CONTI HTD 350 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD53509
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 350
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 350 mm
  • Aantal tanden: 70
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892807
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD53509
Lengte
350
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
350 mm