conti_htd143668115cxp
conti_htd143668115cxp_2
conti_htd143668115cxp
conti_htd143668115cxp_2
CONTI HTD 3668 14M 115 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD143668115CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 3668
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 3668 mm
  • Aantal tanden: 262
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054348
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD143668115CXP
Lengte
3668
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
3668 mm