conti_htd33906cxp
conti_htd33906cxp_2
conti_htd33906cxp
conti_htd33906cxp_2
CONTI HTD 390 3M 6 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD33906CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 390
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 390 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817048590
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD33906CXP
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
390 mm