conti_htd840050cxp
conti_htd840050cxp_2
conti_htd840050cxp
conti_htd840050cxp_2
CONTI HTD 400 8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD840050CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 400
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 400 mm
  • Aantal tanden: 50
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817051712
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD840050CXP
Lengte
400
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
400 mm