conti_htd342015cxp
conti_htd342015cxp_2
conti_htd342015cxp
conti_htd342015cxp_2
CONTI HTD 420 3M 15 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD342015CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 420
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 420 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817048705
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD342015CXP
Lengte
420
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
420 mm