conti_htd144578115cxp
conti_htd144578115cxp_2
conti_htd144578115cxp
conti_htd144578115cxp_2
CONTI HTD 4578 14M 115 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD144578115CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 4578
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 4578 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054379
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD144578115CXP
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
4578 mm