conti_htd847220
conti_htd847220_2
conti_htd847220
conti_htd847220_2
CONTI HTD 472 8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - HTD847220
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 472
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 472 mm
  • Aantal tanden: 59
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858046835
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD847220
Lengte
472
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
472 mm