conti_htd848030cxa
conti_htd848030cxa_2
conti_htd848030cxa
conti_htd848030cxa_2
CONTI HTD 480 8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD848030CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 480
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 480 mm
  • Aantal tanden: 60
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042109
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD848030CXA
Lengte
480
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
480 mm