conti_htd352515cxp
conti_htd352515cxp_2
conti_htd352515cxp
conti_htd352515cxp_2
CONTI HTD 525 3M 15 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD352515CXP
 30,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 06/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 192.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 06/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 525
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 525 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858003609
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD352515CXP
Lengte
525
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
525 mm