conti_htd35259cxp
conti_htd35259cxp_2
conti_htd35259cxp
conti_htd35259cxp_2
CONTI HTD 525 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD35259CXP
 20,12 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 318.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 525
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 525 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858003746
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD35259CXP
Lengte
525
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
525 mm