conti_htd865650
conti_htd865650_2
conti_htd865650
conti_htd865650_2
CONTI HTD 656 8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - HTD865650
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 656
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 656 mm
  • Aantal tanden: 82
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893262
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD865650
Lengte
656
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
656 mm