conti_htd872020cxa
conti_htd872020cxa_2
conti_htd872020cxa
conti_htd872020cxa_2
CONTI HTD 720 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD872020CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 90
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042376
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD872020CXA
Lengte
720
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
720 mm