conti_htd872050cxa
conti_htd872050cxa_2
conti_htd872050cxa
conti_htd872050cxa_2
CONTI HTD 720 8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD872050CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 90
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042390
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD872050CXA
Lengte
720
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
720 mm