conti_htd877620cxa
conti_htd877620cxa_2
conti_htd877620cxa
conti_htd877620cxa_2
CONTI HTD 776 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD877620CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 776
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 776 mm
  • Aantal tanden: 97
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042413
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD877620CXA
Lengte
776
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
776 mm