conti_htd880020cxa
conti_htd880020cxa_2
conti_htd880020cxa
conti_htd880020cxa_2
CONTI HTD 800 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD880020CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042499
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD880020CXA
Lengte
800
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
800 mm