conti_htd584025cxp
conti_htd584025cxp_2
conti_htd584025cxp
conti_htd584025cxp_2
CONTI HTD 840 5M 25 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD584025CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 840
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 840 mm
  • Aantal tanden: 168
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817051071
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD584025CXP
Lengte
840
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
840 mm