conti_htd595015cxp
conti_htd595015cxp_2
conti_htd595015cxp
conti_htd595015cxp_2
CONTI HTD 950 5M 15 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD595015CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 950
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 950 mm
  • Aantal tanden: 190
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817051217
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD595015CXP
Lengte
950
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
950 mm