conti_htd896020cxa
conti_htd896020cxa_2
conti_htd896020cxa
conti_htd896020cxa_2
CONTI HTD 960 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD896020CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 960 mm
  • Aantal tanden: 120
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042659
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD896020CXA
Lengte
960
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
960 mm