conti_htd14966115cxa
conti_htd14966115cxa_2
conti_htd14966115cxa
conti_htd14966115cxa_2
CONTI HTD 966 14M 115 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14966115CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 966
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 966 mm
  • Aantal tanden: 69
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043687
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14966115CXA
Lengte
966
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
966 mm