conti_htd1496655cxa
conti_htd1496655cxa_2
conti_htd1496655cxa
conti_htd1496655cxa_2
CONTI HTD 966 14M 55 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD1496655CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 966
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 966 mm
  • Aantal tanden: 69
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043663
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD1496655CXA
Lengte
966
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
966 mm