conti_spa1257cl
conti_spa1257cl_2
conti_spa1257cl
conti_spa1257cl_2
CONTI SPA1257CL powerspan v-riem 1257 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1257
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1257 mm
  • Binnenlengte Li: 1211 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654814
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1257CL
Lengte
1257
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1257 mm
Binnenlengte li
1211 mm