conti_spa1557cl
conti_spa1557cl_2
conti_spa1557cl
conti_spa1557cl_2
CONTI SPA1557CL powerspan v-riem 1557 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1557
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1557 mm
  • Binnenlengte Li: 1511 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671248
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1557CL
Lengte
1557
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1557 mm
Binnenlengte li
1511 mm