conti_spa1557cl
conti_spa1557cl_2
conti_spa1557cl
conti_spa1557cl_2
CONTI SPA1557CL powerspan v-belt 1557 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1557
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1557 mm
  • Inside length: 1511 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671248
  • Supplier number: CONTI SPA1557CL
Length
1557
Width
13 mm
Reference length ld
1557 mm
Inside length
1511 mm