conti_spa1732cl
conti_spa1732cl_2
conti_spa1732cl
conti_spa1732cl_2
CONTI SPA1732CL powerspan v-riem 1732 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1732
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1732 mm
  • Binnenlengte Li: 1686 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654982
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1732CL
Lengte
1732
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1732 mm
Binnenlengte li
1686 mm