conti_spa2082cl
conti_spa2082cl_2
conti_spa2082cl
conti_spa2082cl_2
CONTI SPA2082CL powerspan v-riem 2082 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2082
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2082 mm
  • Binnenlengte Li: 2036 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665377
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2082CL
Lengte
2082
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2082 mm
Binnenlengte li
2036 mm