conti_spa2120cl
conti_spa2120cl_2
conti_spa2120cl
conti_spa2120cl_2
CONTI SPA2120CL powerspan v-riem 2120 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2120
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2120 mm
  • Binnenlengte Li: 2074 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655033
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2120CL
Lengte
2120
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2120 mm
Binnenlengte li
2074 mm