conti_spa2120cl
conti_spa2120cl_2
conti_spa2120cl
conti_spa2120cl_2
CONTI SPA2120CL powerspan v-belt 2120 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2120
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2120 mm
  • Inside length: 2074 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655033
  • Supplier number: CONTI SPA2120CL
Length
2120
Width
13 mm
Reference length ld
2120 mm
Inside length
2074 mm