conti_spa4250cr
conti_spa4250cr_2
conti_spa4250cr
conti_spa4250cr_2
CONTI SPA4250CR CONTI V ADVANCE riem SPA 4250 CR
 174,12 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4250
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 4250 mm
  • Binnenlengte Li: 4204 mm; 165,511 inch
  • Buitenlengte La: 4267 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970130
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA4250CR
Lengte
4250
Breedte
12,7 mm
Hoogte
10 mm
Richtlengte ld
4250 mm
Binnenlengte li
4204 mm; 165,511 inch
Buitenlengte la
4267 mm