conti_spa900cl
conti_spa900cl_2
conti_spa900cl
conti_spa900cl_2
CONTI SPA900CL powerspan v-riem 900 x 13 mm zwart
  • Lengte: 900
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 900 mm
  • Binnenlengte Li: 854 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654685
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA900CL
Lengte
900
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
900 mm
Binnenlengte li
854 mm