conti_spa900cl
conti_spa900cl_2
conti_spa900cl
conti_spa900cl_2
CONTI SPA900CL powerspan v-belt 900 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 900
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 900 mm
  • Inside length: 854 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654685
  • Supplier number: CONTI SPA900CL
Length
900
Width
13 mm
Reference length ld
900 mm
Inside length
854 mm