conti_spb1150cl
conti_spb1150cl_2
conti_spb1150cl
conti_spb1150cl_2
CONTI SPB1150CL powerspan v-riem 1150 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1150
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1150 mm
  • Binnenlengte Li: 1090 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817723060
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1150CL
Lengte
1150
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1150 mm
Binnenlengte li
1090 mm