conti_spb1450cl
conti_spb1450cl_2
conti_spb1450cl
conti_spb1450cl_2
CONTI SPB1450CL powerspan v-riem 1450 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1450
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1450 mm
  • Binnenlengte Li: 1390 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655187
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1450CL
Lengte
1450
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1450 mm
Binnenlengte li
1390 mm