conti_spb1750cl
conti_spb1750cl_2
conti_spb1750cl
conti_spb1750cl_2
CONTI SPB1750CL powerspan v-riem 1750 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1750
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1750 mm
  • Binnenlengte Li: 1690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655224
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1750CL
Lengte
1750
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1750 mm
Binnenlengte li
1690 mm