conti_spb1850cl
conti_spb1850cl_2
conti_spb1850cl
conti_spb1850cl_2
CONTI SPB1850CL powerspan v-riem 1850 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1850
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1850 mm
  • Binnenlengte Li: 1790 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817666596
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1850CL
Lengte
1850
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1850 mm
Binnenlengte li
1790 mm