conti_spb1850cl
conti_spb1850cl_2
conti_spb1850cl
conti_spb1850cl_2
CONTI SPB1850CL powerspan v-belt 1850 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1850
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1850 mm
  • Inside length: 1790 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817666596
  • Supplier number: CONTI SPB1850CL
Length
1850
Width
17 mm
Reference length ld
1850 mm
Inside length
1790 mm