conti_spb2680cl
conti_spb2680cl_2
conti_spb2680cl
conti_spb2680cl_2
CONTI SPB2680CL powerspan v-riem 2680 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2680
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2680 mm
  • Binnenlengte Li: 2620 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670807
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2680CL
Lengte
2680
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2680 mm
Binnenlengte li
2620 mm