conti_spb2900cl
conti_spb2900cl_2
conti_spb2900cl
conti_spb2900cl_2
CONTI SPB2900CL powerspan v-riem 2900 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2900
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2900 mm
  • Binnenlengte Li: 2840 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655965
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2900CL
Lengte
2900
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2900 mm
Binnenlengte li
2840 mm