conti_spb2900cl
conti_spb2900cl_2
conti_spb2900cl
conti_spb2900cl_2
CONTI SPB2900CL powerspan v-belt 2900 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2900
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2900 mm
  • Inside length: 2840 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655965
  • Supplier number: CONTI SPB2900CL
Length
2900
Width
17 mm
Reference length ld
2900 mm
Inside length
2840 mm