conti_spb3350cl
conti_spb3350cl_2
conti_spb3350cl
conti_spb3350cl_2
CONTI SPB3350CL powerspan v-riem 3350 x 17 mm zwart
  • Lengte: 3350
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 3350 mm
  • Binnenlengte Li: 3290 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858699659
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB3350CL
Lengte
3350
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
3350 mm
Binnenlengte li
3290 mm