conti_spb4250cl
conti_spb4250cl_2
conti_spb4250cl
conti_spb4250cl_2
CONTI SPB4250CL powerspan v-riem 4250 x 17 mm zwart
  • Lengte: 4250
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 4250 mm
  • Binnenlengte Li: 4190 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817656092
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4250CL
Lengte
4250
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
4250 mm
Binnenlengte li
4190 mm