conti_spb4250cl
conti_spb4250cl_2
conti_spb4250cl
conti_spb4250cl_2
CONTI SPB4250CL powerspan v-belt 4250 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 4250
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 4250 mm
  • Inside length: 4190 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817656092
  • Supplier number: CONTI SPB4250CL
Length
4250
Width
17 mm
Reference length ld
4250 mm
Inside length
4190 mm