conti_spc10600
conti_spc10600_2
conti_spc10600
conti_spc10600_2
CONTI SPC10600 CONTI V riem SPC 10600
Productomschrijving:
  • Ommantelde V-riemen voor veeleisende aandrijvingen in de gehele werktuigbouw
  • Klassiek profiel volgens DIN 2215
  • Smal profiel volgens DIN 7753
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -55 °C tot +70 °C
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm)
  • Lengte: 10600
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 18 mm
  • Richtlengte Ld: 10600 mm
  • Binnenlengte Li: 10516 mm; 414,015 inch
  • Buitenlengte La: 10629 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858752118
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC10600
Lengte
10600
Breedte
22 mm
Hoogte
18 mm
Richtlengte ld
10600 mm
Binnenlengte li
10516 mm; 414,015 inch
Buitenlengte la
10629 mm