conti_spc2650cl
conti_spc2650cl_2
conti_spc2650cl
conti_spc2650cl_2
CONTI SPC2650CL powerspan v-riem 2650 x 22 mm zwart
  • Lengte: 2650
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 2650 mm
  • Binnenlengte Li: 2566 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817658966
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC2650CL
Lengte
2650
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
2650 mm
Binnenlengte li
2566 mm